Стажування у Niepubliczna Branżowa Szkoła I Stopnia W Wolsztynie Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Zielonej Górze (м. Зелена Гура, Польща)

Викладач кафедри Луциків І.В. в 2019 році пройшла міжнародне науково-педагогічне стажування у Niepubliczna Branżowa Szkoła I Stopnia W Wolsztynie Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Zielonej Górze (Ресубліка Польща, м. Зелена Гура). Тривалість навчання склала 108 годин. Метою стажування було вивчення практичного досвіду застосування сучасних форм і методів викладання навчальних курсів, обмін досвідом із професорсько-викладацьким складом навчального закладу й використання у подальшому в навчальному процесі набутих знань для підготовки студентів економічних спеціальностей.