Щорічна Академічна школа Буковельська весна (BASS) – 2021, міжнародна програма «Семінар з постіндустріального навчання»

З 6 квітня по 16 травня 2021 р. у с. Паляниця  Івано-Франківської обл. викладач кафедри Редьква О.З. прийняла участь у міжнародній програмі «Інтернаціоналізація вищої освіти в контексті розвитку культурної і публічної дипломатії», організованій українсько-американською асоціацією коледжів у партнерстві з Тернопільським національним економічним університетом та Vistas Canada Edu.

БАСС-2021 – це можливість ознайомитись із теоретичними та практичними аспектами діяльності, що постійно розширюється у сфері сучасних дипломатичних відносин, долучитися до успішних міжнародних проектів Українсько-Американської Асоціації Вихователів коледжів (UAACE) та знайти партнерів для реалізації інноваційних ідей.