Щоб дорога до омріяного ступеня була коротшою!

У рамках Школи молодого науковця аспіранти та наукові керівники освітньо-наукової програми «Менеджмент» 13 березня долучилися до пізнавального та інформативного заняття на тему: «Щоб дорога до омріяного ступеня була коротшою!». Його підготував та провів д.е.н., професор Степан МЕЛЬНИК, завідувач кафедри фінансів та обліку Львівського державного університету внутрішніх справ.

Науковець акцентував увагу на дотриманні академічної доброчесності та сучасному законодавстві щодо виконання наукових робіт та поділився досвідом у підготовці наукових кадрів!

У зазначеному заході, окрім здобувачів та наукових керівників нашого університету, взяли участь студенти й аспіранти Львівського державного університету внутрішніх справ, Хмельницького національного університету, Вінницького національного технічного університету, Одеського національного економічного університету, Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, Державного університету «Житомирська політехніка», Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Тримаймо науковий стрій!