Що приносять дівчата в науку?

Насамперед, різноманітність думок, підходів та перспектив, творчі й інноваційних рішення у наукових дослідженнях.

Деякі галузі, такі як соціальні науки, медицина та біологія, отримують значний розвиток саме завдяки жіночій участі. Дівчата відіграють ключову роль у вивченні питань, пов’язаних зі здоров’ям жінок, сімейними відносинами та іншими соціальними аспектами.

Саме про це 12 лютого завідувач кафедри МА Олена СОРОКІВСЬКА спілкувалась у дружньому колі колег-науковиць, школярів та студентів. Цікаву і креативну зустріч, присвячену Дню дівчат в науці, організувала кафедра інформаційної діяльності та соціальних наук ТНТУ в особі чудової жінки в науці – Тамари ЧОП.

Бесіда була жвавою та конструктивною, адже сьогодні все ще існують проблеми гендерної нерівності у науці. Метою зустрічі було бажання показати молоді доступність та цікавість науки для будь-якої статі, можливості для реалізації дівчат як у сферах, вже звичних для жінок, так і тих, де їхньої участі все ще занадто мало: природничі науки, технології, математика.

Від душі дякуємо колегам за можливість долучитися до зустрічі у такому цікавому форматі! І щиро сподіваємось на молоде поповнення у лавах науковців ТНТУ!