Психологічна підготовка та майстерність публічного виступу

Публічний виступ – це завжди хвилювання й вихід із зони комфорту. Тому викладачі та аспіранти освітньо-наукової програми «Менеджмент» із задоволенням долучились до цікавого вебінару практикуючого психолога, викладачки кафедри психології ТНТУ Оксани Козак «Психологічна підготовка та майстерність публічного виступу». Важливі аспекти вебінару стосувались етапності та алгоритму підготовки до публічного виступу. Викладач у цікавій формі розповіла про основні правила публічного виступу, продемонструвала практичні прийоми, що позбавляють хвилювання. У процесі зустрічі кожен із учасників мав змогу поділитися власним досвідом публічних виступів та розповісти щось цікаве. Щиро дякуємо Оксані Козак за професійні психологічні поради та практичне спрямування зустрічі. Чекаємо продовження, адже є справді багато психологічних тем, які є цікавими для обговорення.