Професійно-орієнтоване заняття на базі Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області

Час біжить дуже швидко. І тому вже із юного віку слід піклуватись про забезпечене майбутнє. Про це у середу, 10 травня у рамках професійно-орієнтованого заняття на базі Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області розповідали перший заступник начальника Головного управління Алла Якубовська і заступник начальника Управління інформаційних систем та електронних реєстрів Петро Кузьмин.

Заняття відвідали студенти спеціальностей «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування» Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя у рамках освітньої компоненти «Електронне урядування» (бакалаври) та «Управління проєктами систем з електронного урядування» (магістри). Разом зі студентами інших спеціальностей Факультет економіки та менеджменту ТНТУ наші здобувачі мали змогу краще зрозуміти поняття трудового стажу, ознайомитися із важливим електронними сервісами Пенсійного фонду України, у форматі живого спілкування отримати відповіді про особливості накопичувального пенсійного забезпечення. Щиро дякуємо заступнику начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Віталію Толуб’яку за організацію цікавого заняття і можливість поспілкуватися із керівництвом установи та отримати важливу інформацію із «перших вуст». Такий досвід є дуже цінним для наших студентів.