Практикоорієтоване заняття “Електронне урядування в Дії”

У вівторок, 29 листопада, у рамках проекту «Європейська практика цифровізації бізнесу у контексті сталої Індустрії 4.0» для студентів освітніх програм «Менеджмент» та «Електронне урядування» відбулося практикоорієнтоване заняття із Наталією Лазарчук, консультанткою «Дія. Бізнес» у Тернополі.

Вона захопливо розповідала про цифрові можливості, які відкривають для бізнесу онлайн-портал «Дія. Бізнес» та мережа офлайн-центрів підтримки підприємців. Також студенти дізналися про цікаві освітні заходи, що їх реалізовує офіс у нашому місці. Адже місією проєкту «Дія. Бізнес» є створення ефективної еко-системи для початку ведення бізнесу. Цей масштабний національний проєкт із розвитку підприємництва та експорту, ініційований Міністерством цифрової трансформації України й орієнтований на креативну молодь. Сподіваємось на продовження співпраці проєкту «Дія. Бізнес» із нашим освітнім закладом. Адже спільні практичні напрацювання будуть дуже корисними для наших здобувачів освіти!