Практикоорієнтоване заняття на тему «Управління проєктами місцевого та регіонального розвитку»

27 вересня у рамках освітніх компонент «Управління проєктами місцевого та регіонального розвитку» та «Управління проєктами в публічній сфері» відбулось заняття студентів-магістрів освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» та студентів-бакалаврів освітньої програми «Електронне урядування» із головним спеціалістом сектору економічного розвитку та інвестицій Байковецької сільської ради Василем Телепом.

Василь Романович розповів здобувачам освіти про Байковецьку територіальну громаду, динаміку її доходів та бюджету. Цікаво, що за п’ять років (з 2016 по 2021) у громаду залучено з різних джерел понад 22 млн. грн. За ці кошти реалізовано ряд проєктів серед яких побудовано першу в Україні шкільну сільську автоматизовану обсерваторію, спортивний майданчик, коворкінг-центр. Він розповів про цілі та плани розвитку громади у майбутньому.

Також спікер докладно пояснив хто у громаді займається проєктами, як відбувається написання проєктів, як вони реалізуються, поділився досвідом реалізації проєктів в рамках громадського бюджету та проєктів, які були реалізовані з початком широкомасштабної війни. Студенти почули наскільки важливим є вивчення даних дисциплін не тільки для професійної діяльності, але і для втілення особистих планів.

Щиро дякуємо Василю Романовичу за готовність до співпраці, приділений час і цікаву зустріч!