Практикоорієнтоване заняття з курсу «Публічна служба»

У рамках освітньої компоненти «Публічна служба» 4 квітня студенти четвертого курсу освітньої програми «Електронне урядування» мали практикоорієнтоване он-лайн заняття із фахівцем органу місцевого самоврядування, консультантом щодо ведення бізнесу Центру надання адміністративних послуг Великогаївської територіальної громади Лілією Тепер. Організатором цікавої пари була доцент кафедри Тетяна Кужда.

Дуже приємним є те, що Лілія Олександрівна – наша випускниця. Вона успішно реалізувала себе у сфері надання консультативних послуг і сьогодні є визнаним фахівцем, якого поважають колеги та жителі громади.

Практик у цікавій формі розповіла про прикладні засади теми «Муніципальна служба», ознайомила студентів із особливостями роботи на виборних та адміністративних посадах в органах місцевого самоврядування. Також вона відповіла на численні запитання студентів щодо практичних аспектів роботи консультативного пункту для бізнесу, який функціонує на базі Великогаївського ЦНАПу, та охарактеризувала широкий спектр публічних послуг, які надаються в територіальній громаді. Щиро дякуємо Лілії Олександрівні за приділений час та захопливу розповідь! Сподіваємось на подальшу співпрацю.