Практикоорієнтоване заняття з курсу «Методи прийняття управлінських рішень»

Як автоматизувати бізнес-процеси на сучасному підприємстві? Про це говорили студенти освітньої програми «Менеджмент» із бізнес-аналітиком ІТ-компанії Soft-Serve Володимиром Мінчуком на практикоорієнтованому занятті з курсу «Методи прийняття управлінських рішень».

Автоматизація бізнес-процесів дозволяє зменшити кількість «рутинних» справ і дає змогу менеджерам більше часу приділити креативній роботі, орієнтованій на результат.

Володимир має великий досвід роботи на керівних посадах в індустрії туристичного бізнесу. Сьогодні він є успішним бізнес-аналітиком та ефективно комунікує із зарубіжними партнерами корпорації. Він наголосив на важливості знання англійської мови, адже це відкриває нові горизонти для розвитку. Також Володимир розповів про важливі рішення в його житті та роль різних факторів, які впливали на прийняття цих рішень.

Добрим словом згадав викладачів нашої кафедри, адже він є випускником освітньої програми «Менеджмент». Зустріч пройшла у невимушеній і дружній атмосфері, була цікавою та пізнавальною, студенти мали змогу задати запитання і почути професійні відповіді.