Практикоорієнтоване заняття з дисципліни “Статистика”

23 листопада 2023 р. доцент кафедри МА Ольга ГАЛУЩАК провела практикоорієнтоване заняття з дисципліни “Статистика”. До заняття доєднилися здобувачі освітніх програм «Електронне урядування», «Менеджмент» та інших освітніх програм факультету економіки та менеджменту. На пару був запрошений заступник начальника Головного управління статистики у Тернопільській області Руслан Козар. Він розповів про організацію діяльності Головного управління з метою забезпечення користувачів офіційною статистичною інформацією. Також студенти дізналися про те, як працівники установи проводять статистичні спостереження зі структурної статистики, які статистичні методи та показники використовують для опрацювання зібраної інформації та як досліджують фінансову діяльність підприємств. У заключній частині заняття Руслан Дмитрович зробив короткий огляд статистичних видань.

Подання інформації супроводжувалося інформативною презентацією. Таке практикоорієнтоване заняття дало змогу студентам зрозуміти як збирається, обробляється та поширюється статистична інформація органами статистики.