Подія для волонтерства ТНТУ та усіх нас

5 грудня 2023 р. у стінах вишу відбулося нагородження волонтерів, які впродовж 2013-2023 невтомно працюють для Нашої Перемоги.

Не залишатись осторонь – це поклик для усіх членів університетської громади, які розпочали допомагати армії як волонтери ГО «Десантно-козацький рій». Співпраця громадської організації та університету триває уже 10 років – з перших днів Майдану 2013 року.

Окрім того, наші працівники та студенти долучились і до інших волонтерських організацій. Фонд Преображення Тернопільщини, Батончик переможця, Волонтери – ангели добра, Благодійний фонд УГКЦ Карітас, Молодіжний Центр Тернополя, Одеський проект «Місто майбутнього», АІЕSEC – далеко неповний перелік волонтерських пунктів, де працюють наші колеги.

Тому сказати “дякую” волонтерам – це змога засвідчити важливість волонтерської місії та їхнього неоціненного внеску у Перемогу!

Подяки викладачам кафедри МА Гарматюк Оксана, Зяйлик Марії та студентові групи БА-21 Кальчуку Денису урочисто вручив ректор Микола Митник. “Щодня ви робите неможливе можливим. Стійкі, самовіддані та незламні. Дякую вам за регулярну допомогу Збройним силам України. Дякую, що знаходите в собі сили та наближаєте нашу Перемогу. Ви дійсно ще одна армія. Армія небайдужих”, – зазначив у привітанні ректор.

Об‘єднані люди ніколи не будуть переможені! Слава волонтерському руху! Слава Україні! Героям слава!