Обрання академіком професора кафедри МА

20 червня на засіданні Вченої ради Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя ректор Микола МИТНИК вручив диплом дійсного члена Академії політико-правових наук України професору кафедри менеджменту та адміністрування, доктору наук з державного управління, професору Марії РУДАКЕВИЧ. Обрання академіком стало важливим визнанням досягнень Марії Іванівни у сфері становлення демократії та державотворення. Це ще один крок у налагодженні співпраці із провідними науковцями освітніх закладів України з метою реалізації спільних освітньо-наукових проектів у сфері державного управління, удосконалення освітніх програм «Електронне урядування» та «Публічне управління та адміністрування». Щиро вітаємо Марію Іванівну із таким досягненням і зичимо ще багато-багато років творчої та натхненної роботи!