Обговорення освітньо-наукової програми «Менеджмент»

24 листопада гаранти освітніх програм «Менеджмент» першого та третього рівня Наталія КИРИЧ і Олена СОРОКІВСЬКА долучились до обговорення ОНП «Менеджмент» Державного університету «Житомирська політехніка». Гарантом цієї освітньо-наукової програми є д.е.н., професор Галина ТАРАСЮК.

На зустріч були запрошені представники академічної спільноти, стейкхолдери від бізнесу та партнерських організацій закладу освіти. Галина ТАРАСЮК представила освітньо-наукову програму. Кожен мав можливість висловити свої побажання та рекомендації щодо удосконалення ОНП та її подальшого розвитку. Щиро дякуємо колегам за запрошення до зустрічі! Таке взаємне обговорення дає змогу долучити усі зацікавлені сторони до здійснення позитивних змін в освітньому процесі.