Навчатись найкраще у вигляді гри

Особливо, якщо ця гра – «Життєвий капітал». Сьогодні завідувач кафедри Олена Сороківська із приємністю відвідала свою рідну Тернопільську ЗОШ №14 ім. Б. Лепкого і чудово провела час із креативними та кмітливими її вихованцями. Організувати та проводити гру допомагала вчитель фінансової грамотності Наталія Пасєка, а також заступник директора Людмила Серкіз.

Дві вправні команди навчались основам бюджетування та планування витрат і розвивали стратегічне мислення, адже гравці повинні були зробити розумний фінансовий вибір, щоб максимізувати свій життєвий капітал. Гра спонукала школярів приймати рішення за межами стандартних рамок та знаходити неочікувані способи накопичення власних інвестицій. Це була чудова комунікація, обмін думками і справжні емоції радості від успішної гри! Щиро дякуємо нашим колегам за організацію зустрічі та ефективну співпрацю!