«Майбутнє залежить від того, що ви робите сьогодні». Махатма Ганді

Денис Кальчук – студент другого курсу освітньої програми «Електронне урядування» кафедри МА точно знає, яким має бути найбільший урок у світі. Адже він є активним учасником всесвітньої ініціативи “WLL” – World’s Largest Lesson, створеної Project Everyone та UNICEF. Така діяльність націлена поширити обізнаність про Цілі сталого розвитку серед молоді і дітей, та надихнути їх стати тим поколінням, що змінює світ.

Кожного року ініціатива обирає нову ціль сталого розвитку, із якою ознайомлюється молодь. Цього року Денис розповідає школярам про ціль під номером чотири: «Якісна освіта». Вона являє собою забезпечення всеохоплюючої і справедливої освіти та заохочення можливості навчання впродовж усього життя для всіх.

Тому Денис активно навчає школярів, тренуючи свої навики комунікації. Але поряд з цим і школярі, і наставник отримують чудовий заряд позитиву та енергії працюючи задля великої мети: збереження нашої планети для майбутніх поколінь!