Лекція на тему морального лідерства

Стати лідером може кожен. У цьому переконаний Олександр Діанин-Гавард, який 15 квітня 2015 р. мав зустріч із студентами 2-5 курсів спеціальності «Менеджмент». Під час зустрічі автор презентував власну книгу “Створений для величі. Лідерство як життєвий ідеал”. Олександр Діанин-Гавард – засновник Інституту морального лідерства, адвокат, викладач. Із 1994 року він проводить семінари та лекції по всьому світі: для керівників великих європейських та американських компаній, членів Європарламенту, студентів відомих світових вузів.

Пан Олександр розкрив поняття лідерства, своє бачення того, хто є ефективним лідером. «Ми змінюємо життя, культуру і бізнес, поширюючи розуміння лідерства, яке відповідає найвищим вимогам людської природи і найблагороднішим прагненням людського серця і таким чином сприяємо народженню нової цивілізації» – сказав автор книги, яка вже здобула популярність в багатьох країнах світу.