«Коли дує вітер змін, став не стіни, а вітрила» (східна мудрість)

У рамках співпраці із школами м. Тернополя та плану профорієнтаційної роботи кафедри МА, викладачі Тетяна КУЖДА (гарант ОПП «Електронне урядування»), Олена СОРОКІВСЬКА (гарант ОНП “Менеджмент”) та Наталія ЮРИК (представник робочої групи ОПП «Менеджмент») провели тренінг на тему «Як перетворити виклики на можливості у часи змін?» для вчителів, представників батьківської ради та учнів Тернопільської ЗОШ №14 ім. Б. Лепкого.

Основні завдання тренінгу полягали у тому, щоб:

• виробити спільне бачення позитивних аспектів процесу реформування освітнього закладу;
  • згуртувати освітянську команду та підвищити рівень готовності до майбутніх змін;
  • спільно визначити основні причини опору перемінам та шляхи його подолання;
  • зацікавити учасників у використанні навичок управління змінами та часом у своїй повсякденній роботі;
  • змоделювати конкретну ситуацію «Реформування школи», щоб знайти шляхи подолання викликів й ефективно впровадити зміни.

Учасники тренінгу справлялись на «Відмінно»! Усе відбувалось дуже емоційно та активно. І час збіг дуже швидко.

Щиро дякуємо адміністрації школи та нашим колегам-освітянам за теплу зустріч і радість від професійного спілкування! Хай зміни будуть лише на краще, а наше вітрило завжди буде повернуто у бік вітру змін!