«Хакатон громадських ініціатив» у коледжі

Як реалізувати свій соціальний проект та отримати на це мікрогрант? Спитайте про це в креативних та кмітливих учасників команд «Хакатону громадських ініціатив», який проходив у ВСП “Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя” у рамках проекту Дружній простір. Кожна із п’яти команд розробила та достойно представила свій проект, серед яких були «Кінотеатр під відкритим небом», «Будиночки для тварин», «Подаруй дитині щасливу мить», «Безпечні велодоріжки», а також «Взаємодія зі штучним інтелектом». Важливим є те, що у проекті брали участь викладачі, студенти та психологи, яких війна змусила покинути свої домівки і сьогодні вони навчаються і проживають у нашому місті.

Професор Олена Сороківська була запрошена у журі конкурсу. Але вибрати переможця було вкрай важко, адже всі проекти були цікавими та перспективними. Перемогу здобула команда «Добродії», яка за грантові кошти (а це 2000 гривень) планує допомогти вихованцям дитячих будинків. Учасники команди мають намір проводити час спільно із дітками-сиротами, залучати їх до цікавих заходів і дарувати їм тепло своїх сердець.

Щиро дякуємо організатору, заступнику директора з навчально-виробничої роботи коледжу Oksana Redkva та усім учасникам «Хакатону» за море позитивних емоцій, радість спілкування і чудовий настій, який вони подарували всім присутнім.