Елеваторний комплекс ПАТ «Компанія РАЙЗ» (с. Острів, Тернопільського району)

21 березня 2016 року студенти-магістри спеціальності «Менеджмент» (група БМм-51) та студенти-іноземці (групи ІБМ-42) під керівництвом викладачів Сороківської О.А. та Мосій О.Б. в рамках викладання дисциплін «Лідерство та організаційна поведінка» та «Корпоративне управління» відвідали елеваторний комплекс ПАТ «Компанія РАЙЗ». Екскурсію провів головний технолог організації. Студенти мали змогу побувати у всіх головних приміщеннях організації – на майданчику зважування зерна та забору зразків зерна для аналізу, у лабораторії, де відбувається аналіз зерна, в ІТ-центрі, який здійснює управління всіма виробничими процесами, в приміщенні зерносушки, в адміністративних приміщеннях. Найбільше захоплення викликало перебування на найвищій точці силосів та всередині силосів, де має зберігатись зерно. Студенти отримали завдання: оцінити якість корпоративного управління, провести SWOT-аналіз та оцінити стратегію організації, описати корпоративну культуру.