Чорнобиль завжди у нашому серці!

Він став однією з найбільших катастроф в історії людства. До річниці цієї трагедії студенти освітніх програм «Менеджмент» та «Електронне урядування» у рамках освітньої компоненти «Техноекологія та цивільна безпека» відвідали Музей Чорнобиля, що знаходиться у центрі нашого міста. Цікаве та натхненне заняття провів співзасновник музею – Олександр Деркач. Він був ліквідатором аварії, 103 дні працював в Чорнобилі та Прип’яті. Пан Олександр родом із міста Ізяслав на Хмельниччині. У Тернопіль переїхав після ліквідації аварії в Чорнобилі і живе тут понад 17 років.

Пан Олександр розповідав про трагедію крізь призму людських доль, яких вона торкнулась та які змінила, емоційно ділився власними враженнями та відчуттями з місця ліквідації. Адже багато людей і досі пам’ятають Чорнобиль як символ страждань, таємниці і загрози, а також як нагадування про необхідність пильності й обачності у стосунках з навколишнім середовищем.

Щиро дякуємо за натхненну розповідь і можливість відчути тепло та вдячність до тих, хто колись віддав своє життя для порятунку нашого сьогодення!