Пишаємося нашими колегами!

У велике свято – День Покрови, День Захисників та Захисниць України, День Українського козацтва, День УПА та напередодні Дня працівників освіти, наші викладачі, доценти ГАРМАТЮК Оксана та ЗЯЙЛИК Марія отримали подяки та нагороди за свою активну громадську позицію, патріотичне виховання молоді, волонтерську діяльність.

Подяки та нагороди їм вручив Мер Міста – НАДАЛ Сергій на благодійному заході приуроченому такому великому святу, під час якого збиралися кошти на ЗСУ, був організований концерт, у якому брали участь студенти та працівники ТНТУ, за що окрема подяка Оксані Олегівні, як керівниці відділу у справах молоді та звʼязків з громадськістю нашого університету.

Бажаємо їм міцного здоровʼя, витримки, наснаги у цей непростий час навчати та виховувати студентську молодь, знаходити час для волонтерської діяльності, допомагати ЗСУ!