Практикоорієнтоване заняття у Державній податковій службі України в Тернопільській області

28 травня 2024 р. бакалаври та магістри кафедри МА на запрошення кафедри бухгалтерського обліку та аудиту ТНТУ ім. І.Пулюя мали практикоорієнтоване заняття у Державній податковій службі України в Тернопільській області. Воно відбулося у рамках освітньої компоненти «Інформаційні ресурси та сервіси в публічному адмініструванні».

Під час заняття здобувачі освіти мали змогу вивчити історію формування та становлення Державної податкової служби України, ознайомитись із спектром послуг, який надає консультаційний центр, зрозуміти особливості його роботи із фізичними та юридичними особами. Такі практикоорієнтовані заняття допомагають нашим студентам зрозуміти практичні аспекти надання інформаційних послуг та вдало доповнюють теоретичні знання, здобуті на парах в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.