Фінансовий батл

20 травня студенки-другокурсниці кафедри МА та завідувач Олена СОРОКІВСЬКА взяли участь у фінансовому батлі, який проходив у рамках Круглого столу: “Розвиток фінансової просвіти в регіоні: обмін досвідом” і Національного проєкту з фінансової грамотності 2.0. Для проведення заходу гостинно відчинила двері Тернопільська ЗОШ #14 ім. Б. Лепкого.

Це було цікаво, емоційно та дуже захопливо! 6 команд із Тернопільських шкіл, коледжів і ТНТУ змагалися за перемогу у цьому складному батлі. Валерія КОНЕЧНА, студентка групи БМ-21 перемогла у номінації професій. У грі їй випала професія будівельника.

Щиро дякуємо нашому освітньому партнеру – Тернопільській ЗОШ #14 ім. Б. Лепкого за гостинність, а Діловому клубу “Партнер” Тернопілля – за чудову організацію заходу.