До Дня вишиванки

Вишиванка – це візерунок нашої душі, втілений у тканині, мелодія ниток, що розповідає історію нашого народу. Різноманітність вишивок залежить від регіону, де вони створюються, і має свої особливості в орнаментах, кольорах та техніках вишивання. Але у той же час кожна людина має свої уподобання, стосовно дизайну та орнаментів. Обираючи вишиванку, людина вибирає той орнамент, який відображає її внутрішні почуття, смаки, та світогляд.

Вишиванка не лише зберігається як частина історії, але й адаптується до сучасних реалій. І сьогодні викладачі та студенти ТНТУ із гордістю вдягли свої вишиванки! Для нас це є способом вираження любові до власної культури і традицій, створення почуття спільноти та приналежності до великої, сильної і незламної нації. Все буде УКРАЇНА!