20-24 травня 2017 р. у с. Паляниця Івано-Франківської обл. викладач кафедри Редьква О.З. прийняла участь у міжнародній програмі «Postindustrial learning workshop», організованій українсько-американською асоціацією коледжів у партнерстві з Тернопільським національним економічним університетом та Vistas Canada Edu.
Учасники отримали можливість вивчити та застосувати на практиці відкриття освітніх інноваторів із США, Канади, Європи та України, долучитися до передових досліджень на перетині освітніх технологій, соціальної психології та поведінкової економіки.
У Програмі заходу також відбулась Панельна дискусія «Глобальні інновації у післясередній освіті» за участі провідних українських, норвезьких, польських, естонських, чеських та американських експертів. Міжнародний дослідницький проект Transformative Digital Learning & Culture (Eilab, Технологічний інститут Університету Онтаріо, Канада): ідеї, виклики, обговорення, практичні семінари. Що таке постіндустріальне навчання та які зміни в університетах є життєво важливими? Постіндустріальне мислення: критичне мислення, плюралізм, демократизація навчання, глобальне цифрове навчання. Що таке цифрова компетентність і як її виміряти? Розрахунок власного профілю цифрової компетентності. Чому деякі країни досягають успіху, а деякі зазнають невдачі? Культурні цінності та стратегічний розвиток: для країн, для організацій, для людей. Визначення власного профілю культурних цінностей. Цінності та стратегії. Міжнародне партнерство та міжкультурні виклики.