Кафедра менеджменту та адміністрування

БЕЗКОШТОВНІ ОСВІТНІ ОНЛАЙН-РЕСУРСИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

Освітні онлайн-ресурси, які наразі стали безкоштовними для українців

З початку російської агресії мільйони українців залишилися без роботи, а їхні діти – без можливості навчатися в школах та університетах. З огляду на це деякі освітні онлайн-ресурси надали відкритий доступ до своїх курсів. Така допомога є надзвичайно важливою в умовах війни, адже українці отримали можливість навчатися безкоштовно, зайнятися саморозвитком і в найближчому майбутньому втілити набуті знання на практиці.

Таким чином, тут представлений перелік курсів, які можуть бути цікавиви і корисними для студентів:

  • Німецький мовний центр Goethe-Institut зробив курс «Німецька для початківців» у формі віртуальних сесій умовно безкоштовним. Знижка для громадян України складає 99,9%, тобто вартість лише 7 грн. Записатися можуть не лише підлітки, а й усі охочі.
  • Український освітній ресурс CREATIVE PRACTICE відкрив доступ до дизайнерських курсів. Підлітки можуть познайомитися з основами дизайну та веб-дизайну, навчитися працювати з Photoshop, Illustrator, Figma. Заняття відбуваються у форматі відео лекцій. Щоб переглянути їх, необхідно просто зареєструватись.

Підліткам, зацікавленим у вивченні іноземних мов, варто звернути увагу на мобільні застосунки, які для українців стали безкоштовними:

  • Drops – преміум доступ на рік з можливістю вибору з більш ніж 43 мов. Щоб скористатися, встановіть програму та дочекайтеся отримання промокоду на пошту.
  • Ling App – на період війни українці можуть користуватися додатком абсолютно вільно.
  • uTalk – базові слова, корисні фрази та вправи, що мотивують, швидко змусять заговорити. Додаток містить більше 140 мов.
  • Babbel – вибирайте одну з 14 мов та вчіть її без оплати протягом трьох місяців.
  • Gramaro – додаток для відпрацювання правил граматики англійської мови. Знайдіть і натисніть на Український прапор 5 разів і отримайте преміум тариф на 1 рік. Доступний для Android та iOS.

Крім того, безкоштовно вивчати мови українці можуть на сайтах Busuu, LingQ. А той, хто виїхав за кордон, отримав можливість займатися з репетиторами на платформі Preply, переглядати мовні курси на сайті Mondly, покращити знання польської мови на Edualy.

Дорослі під час війни також можуть відволіктися та знизити рівень стресу. А заразом підвищити кваліфікацію або освоїти нову професію. Безкоштовно для українців доступні:

  • Онлайн-платформа Campster. Відкрила 22 своїх курси. Серед них програмування, основи фрілансу, копірайтер, італійська та англійська мови. Приступати до занять можна одразу після реєстрації.
  • Українська школа Pushka. До 15 квітня відкрила для українців 3 курси: «Clo3D: Базовий курс», «Конструювання: Повне Занурення» та «Дизайн-Конструювання Одягу». Щоб мати змогу займатися, потрібно написати на сторінку Інстаграм кодове слово «Паляниця».
  • ІТ-школа Redcamp. Надала курс «Основи проектного менеджменту». За 9 тижнів занять відбувається глибоке занурення у побудову бізнес-моделей IT-проектів. Лекції проходять у форматі записів вебінарів, тривалість кожної – до півтори години.
  • Соціальногуманітарний інститут Projector Institute. Дає промокод на 12 своїх курсів. Щоб пройти їх, потрібно перейти на сторінку, обрати курс, зареєструватися, а потім ввести код 0688-5072.
  • Онлайн IT школа Boosta Academy. Пропонує освоїти діджитал професію на безкоштовних курсах SEO & Linkbuilding, SMM & Націлювання, Customer Care: Support&Sales або фріланс на платформі Для доступу потрібно заповнити форму Google.
  • Проект ITVDN. Пропонує безкоштовні курси програмування. Бажаєте пройти? Зареєструйтесь на сайті, заповніть заявку та дочекайтеся листа на E-mail.

Сподіваємося, що безкоштовна освіта допоможе українцям під час війни направити енергію в продуктивне русло і зайнятися самоосвітою.